Mortal Kombat 1 Homelander oynanış fragmanı yayınlandı!

NetherRealm, Mortal Kombat 1 için The Boys’dan Homelander karakterinin ilk oynanış fragmanını yayınladı. Henüz bir çıkış tarihi belirlenmedi ancak dün şirket, karakter için ilk oynanış fragmanını yayınladı.

Mortal Kombat 1 Homelander oynanış fragmanı

Aşağıda izleyebileceğiniz fragman, yaklaşan DLC karakterinin oynanışına ufak bir bakış sunuyor. The Boys’u izleyenler, fragmanın bir dakikadan kısa olmasına rağmen Homelander’ın süper gücünü ve ısı vizyonunu fark edeceklerdir.

NetherRealm, fragmanı The Boys mizanseniyle başlatmış. Homelander, biberonundan süt içiyor. The Boys izleyenler yine bu sahneyi hatırlayacaklardır.

The Boys Prime Video dizisinde Homelander’ı canlandıran oyuncu Anthony Starr, Homelander’ı Mortal Kombat 1’de seslendirmeyeceğini doğrulamış olsa da karakter tasvirine onay vermiş. Yine de karakterin seslendirmesi oldukça iyi duruyor.

Bazı Mortal Kombat ve The Boys hayranları, ilk fragmanda birçok kişi karakterin tasarımını övdü, Starr’ın Homelander’ı Mortal Kombat 1’de seslendirmemesinden ötürü artık üzgün olmadıklarını belirtti.

The Boys 4. sezon fragmanının yayınlanmasından birkaç gün sonra gelen bu fragman, dizinin hali hazırdaki rüzgarını önlerine aldıklarını gösteriyor. Mortal Kombat 1’in satış stratejisi açısından başarılı bir hamle olabilir. Dizinin 4. sezonu 14 Haziran’da gelecek bu arada.

Homelander, Mortal Kombat 1 Kombat Paketi’ndeki altı DLC karakterden biri ve bunlara Incincible’ın Omni-Man’i ve geri dönen karakter Quan-Chi de dahil. Omni-Man şu anda oyunda. Homelander için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x